PostHeaderIcon Pouť do Žarošic


V pátek 13.9. v 16:15 odjíždí autobus od Gymnázia na

ŽAROŠICKOU TŘINÁCTKU

 

V sobotu 14.9. ve 14:00 odjíždí autobus od Gymnázia na

ZLATOU SOBOTU do Žarošic

 

Všichni jste zváni!

Share
 
Přihlášení



Návštěvnost
1280042
Dnes220
Včera480
Tento týden700
Tento měsíc12512
Celkem1280042