PostHeaderIcon Tříkrálová sbírka 2020

Děkujeme všem, kteří přispěli koledníkům při letošní

TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRCE

V Hustopečích se vybralo 132 684,- Kč

Děkujeme!

PostHeaderIcon Farní kavárna

Srdečně zveme do

FARNÍ KAVÁRNY

v neděli 19. ledna po mši svaté v 10:30

PostHeaderIcon Večer chval

Všichni jste srdečně zváni na

VEČER CHVAL

v pátek 24. ledna 201918:45

v kapli sv. Anežky České

Po mši sv., která začíná v 18:00 v kapli sv. Anežky České

PostHeaderIcon Maškarní karneval

PostHeaderIcon Tříkrálová sbírka 2020

Tříkrálová sbírka oslaví v roce 2020 kulaté 20. výročí

Začátkem ledna tradičně vyrazí do ulic tříkráloví koledníci s novoročním přáním a také s prosbou o příspěvek na pomoc nemocným a potřebným.
Začněte s námi nový rok dobrým skutkem!

Malé a mladé koledníky Tříkrálové sbírky potkáte v ulicích s pokladničkami vždy od 1. do 14. ledna, a to v doprovodu dospělé osoby, která musí mít u sebe legitimaci a na vyžádání ji předložit.

Všechny pokladničky jsou zapečetěny.

Proč se koleduje?

Cílem sbírky je šířit radost a boží požehnání a vykoledovat prostředky, které pomohou lidem, kteří se ocitli v situaci, kterou sami nedokáží vyřešit a rozvoj charitních služeb.

Sbírka přináší mnoho osobních setkání koledníků a dárců, kteří i během krátké chvíle mohou zažít pocit vzájemnosti, solidarity a radosti, právě to je největším posláním sbírky. Setkávání lidí, napříč generacemi, zapojení se do řetězu lidské solidarity.

Zveme všechně děti i dospělé k aktivnímu zapojení. Pozvěte i své kamarády a známé.

Farnost Hustopeče připravuje společné vyslání dětských koledníků v sobotu 4.1. 2020 ve 13 hod. z klubovny kostela. Po návratu bude pro ně připraveno pizza a teplý čaj.

Bližší informace: Jitka Lachmanová  P.Jan Nekuda

Dnes180